Kategória: hirek
Meghívó
Zalaújlak Község Önkormányzata Képviselő-testületének
soron következő, nyilvános ülését
- március 25. napján (szerdán) 16 óra 30 perces kezdettel
összehívom.
Az ülés helyszíne: Zalaújlak Község Önkormányzata
8822 Zalaújlak, Fő út 64/A.
Az ülés napirendje:
1./Polgármesteri beszámoló
Előterjesztő: Nagy Jánosné polgármester
Előterjesztés módja: írásban
2./A szociális ellátásokról és gyermekjóléti alapellátásokról szóló 3/2025. (III. 27.) önkormányzati rendelet felülvizsgálata
Előterjesztő: Nagy Jánosné polgármester
Előterjesztés módja: írásban
3./2026. évi közbeszerzési terv elfogadása
Előterjesztő: Nagy Jánosné polgármester
Előterjesztés módja: írásban
4./Versenyképes Járások Program I.- „Közbiztonság fokozása közvilágítás fejlesztésével Zalaújlak településen” tárgyú beszerzési eljárásban beérkezett ajánlatok elbírálása
Előterjesztő: Nagy Jánosné polgármester
Előterjesztés módja: írásban
5./”Zöldterületek fenntartása Zalaújlak közigazgatási területén” tárgyú beszerzési eljárásra beérkezett árajánlatok elbírálása
Előterjesztő: Nagy Jánosné polgármester
Előterjesztés módja: írásban
6./KAP-RD57-048-2-26 kódszámú, „A nem központosított köz- és közösségi szolgáltatások fejlesztése a térségben” című pályázati felhívás megtárgyalása
Előterjesztő: Nagy Jánosné polgármester
Előterjesztés módja: írásban
7./Egyebek
Előterjesztő: Nagy Jánosné polgármester
Előterjesztés módja: szóban
A képviselő-testületi ülésre tisztelettel meghívom és megjelenésére feltétlenül számítok!
Zalaújlak, 2026. március 18.
Nagy Jánosné s.k.
polgármester
2026. március 15-i és Egry József születésnapi megemlékezés
2026. március 15-i és Egry József születésnapi megemlékezésünkön megtisztelte településünket látogatásával Dr. Navracsics Tibor Közigazgatási és Területfejelesztési miniszter úr, Hartai Béla Badacsonytomaj polgármestere, Dr. Tóth László Csapi polgármestzere, Szabó Tamás Galambok polgármestere, Kum József Zalasárszeg polgármestere, Könczöl-Takács Helga Zalamerenye polgármester asszonya, Kum Ilona Somogysimonyi polgármester asszonya, a keszthelyi Egry József Általános Iskola és AMI Tóth Éva főigazgató, a Dél-Zalai Kék Virág túracsapat. A Kanizsai Fiatalok Közösségének valamint a megemlékezésen megjelenteknek köszönjük a részvételt.